RSS

Bobby Moore Benefiet

    • 1 september om 15:00 tot 2 september om 3:00
  • Za 1 september 2012
    Tijd: 15:00 – 3:00

    Entree prijs: €10,00

    Op deze dag staat het geld in zamelen voor KIKA en de Bobby Moore foundation centraal er treden vanaf 15u allerlei muzikanten en zangers en bands op en s’avonds wordt er afgesloten met een paar lokale dj’s .

    Line-up (onder voorbehoud)

    START TO RUIN https://www.facebook.com/pages/START-TO-RUIN/106111926153507

    HOT FUZZ https://www.facebook.com/pages/Hot-Fuzz/244358035612527

    Dead Elvis And His One Man Band http://www.youtube.com/watch?v=7Z3vVfzAbKs&feature=related
    http://www.facebook.com/onemangrave

    ORION https://www.facebook.com/pages/Orion/237977669629768

    RUSTY KNUCKLE https://www.facebook.com/pages/Rusty-Knuckle/280711795329308

    32 BLUES http://www.32blues.nl/

    Waarom deze dag? Ik ben geïnspireerd door een 10 jarig jongetje uit Engeland en fan van West Ham United genaamd Jonjo Heuermann. Deze kleine held zamelt al een paar jaar geld in voor die stichting voor onderzoek naar kanker. Sinds dat hij zijn oma aan die verschrikkelijke ziekte heeft verloren ,en, ook zijn held en voormalig West Ham Legend Bobby Moore is ook aan deze ziekte overleden .
    Jonjo is bijna heel het jaar bezig om geld in te zamelen door het organiseren van sponsorlopen , veilingen ,zelfs tot aan abseilen toe. Mede omdat wij ook te maken hebben met geliefden die we gaan verliezen aan deze ziekte heb ik in overleg met de rest van de organisatie besloten om ook iets te doen !

    We hebben dus besloten en ook rekening houdend met mensen die momenteel tegen deze ziekte aan het knokken zijn om geld in te zamelen voor KIKA en de Bobby Moore Foundation. Ik weet zeker dat wij met zijn allen voor een onvergetelijke dag zullen zorgen en dat er een leuk bedrag ingezameld wordt namens mij en de hele organisatie achter deze dag die mee werken.
    Bedankt voor de interesse en tot Zaterdag 1 september 2012 in de Bunker in Gemert . Franklin van Dalen, Frank Vogels, Hilco Dijns, Kees Koopen en alle vrijwilligers van de Bunker in Gemert

Schrijf iets…
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: